Usługi geodezyjne

Pomiary terenu

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy GEOMAP z Wrocławia, która specjalizuje się w kompleksowej obsłudze geodezyjnej inwestycji budowlanych. Wszystkie zlecone prace realizujemy rzetelnie i w wyznaczonym terminie, w oparciu o otrzymane wytyczne i założenia projektowe. Wykonanie dokładnych pomiarów jest możliwe za sprawą nowoczesnych urządzeń i instrumentów pomiarowych – szybko, skutecznie, a przede wszystkim w niezwykle atrakcyjnej cenie.

Dzięki odpowiednim kwalifikacjom i wykształceniu oraz wieloletniemu doświadczeniu oferujemy Państwu pełen zakres profesjonalnych usług geodezyjnych. Dokonujemy wszystkich pomiarów geodezyjnych, zgodnie ze sprecyzowanymi potrzebami Klientów. Nasi specjaliści zajmują się wykonaniem map do celów projektowych, tyczeniem budynków, a także podziałami nieruchomości oraz działek.

Obsługa geodezyjna – nasza oferta

Nasza szczegółowa oferta obejmuje wiele różnorodnych usług. Wśród nich warto wymienić:

Więcej informacji o poszczególnych punktach oferty mogą Państwo znaleźć w oddzielnych zakładkach. Opisujemy tam szerzej, na czym polega dana usługa geodezyjna.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi referencjami oraz do podjęcia współpracy. Chętnie przyjmujemy zlecenia od firm budowlano-instalacyjnych, biur projektowych i architektonicznych, a także od urzędów i osób prywatnych. Działamy w powiatach: wrocławskim, średzkim, oławskim, trzebnickim, oleśnickim, wołowskim i strzelińskim.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi usługami oraz obsługą geodezyjną przedsięwzięć, serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami. Satysfakcja gwarantowana.

Usługi geodezyjne szkic - projekt dla geodety