Sporządzanie map do celów projektowych

Jednym z podstawowych obszarów działania naszych fachowców jest wykonanie  specjalistycznych map geodezyjnych. W zakresie świadczonych przez nas usług mieści się m.in. sporządzanie map do celów projektowych, które są niezbędne podczas ubiegania się o pozwolenie na budowę, a także map opiniodawczych oraz powykonawczych. Mapy do celów projektowych dołączane są do projektu architektoniczno-budowlanego. Są również konieczne do projektowania przyłączy oraz wykonania projektu zagospodarowania działki. Realizacja zlecenia na wykonanie mapy do celów projektowych trwa zwykle kilka tygodni, zamówienie inwestora obejmuje zazwyczaj 3 lub więcej egzemplarzy mapy. Do map geodezyjnych należą również mapy zasadnicze, mapy inwentaryzacyjne oraz mapy multimedialne.    

Mapy numeryczne

Nasza specjalność to mapy numeryczne – tworzone w formie cyfrowej, z przedstawieniem obrazów wektorowych lub rastrowych. Mapy tego typu posiadają liczne zalety, m.in. możliwość szybkiej aktualizacji i jednoczesnego odczytywania przez wiele osób. Ich cechami charakterystycznymi są wielowarstwowość i czytelność, ułatwiająca wyszukiwanie informacji.

Firma GEOMAP oferuje szeroki wachlarz usług geodezyjnych. Oprócz sporządzania map, zajmujemy się również pomiarami i podziałami działek budowlanych oraz nieruchomości, a także wykonywaniem pomiarów GPS. Ponadto, w zakres naszych kompetencji wchodzi niwelacja terenu.

Jeśli szukają Państwo rzetelnej firmy geodezyjnej, świadczącej usługi na terenie Wrocławia i okolic, zachęcamy do skontaktowania się z nami.